Balonové služby

  • Vyhlídkové lety horkovzdušnými balóny (pro fyzické osoby i pro firmy).
    Můžete se v balónem proletět nad čarokrásnou probouzející se krajinou a sledovat z balónu východ slunce, nebo sledovat ranní přírodu a vzlétnout krátce po východu slunce. Neméně kouzelné jsou pohledy na naši krásnou zemi k večeru , před slunce západem.

 

  • Reklamní lety na našich  horkovzdušných balónech s transparentem Vaší firmy. Na naše horkovzdušné balóny lze namontovat reklamní transparent s logem Vaší firmy, či Vaším výrobkem. S takto dostrojeným balónem se zúčastňujeme Vašich reklamních akcí, létáme ve Vámi vybraných lokalitách a zůčastňujeme se akcí dle Vašeho výběru. Horkovzdušný balón se dá dobře využít při team buildincích, při filmování, pro lety nad reklamně zajímavými oblastmi pro zákazníka. Za letu se v balónech se podepisují předem domluvené smlouvy.
    VŠECHNY REKLAMNÍ LETY JSOU DAŇOVĚ ODEČITATELNOU POLOŽKOU!!

 

  • Reklamní lety horkovzdušných balónů jiných majitelů (firem) a jejich letecké provozování. Jedná se o létání na balónech (či obalech balónu) jiných majitelů. Třeba na balónu Vaší firmy. Platí zde vše co v minulém oddílu

 

Jak let probíhá?

S naším pilotem si dohodnete konkrétní termín letu, který Vám bude potvrzen v průběhu několika dní předem podle vývoje předpovědi počasí. V plánovaný den letu se s pilotem dohodnete na konkrétním místě a času startu, kde se i sejdeme.

S sebou Vám doporučujeme připravit sportovnější oblečení a pevnou obuv, budete se pohybovat po louce nebo poli a mohli byste se ušpinit. Je vhodné myslet na menší občerstvení, něco malého k zakousnutí a hlavně dostatek tekutin. No a foťák nebo kameru, aby Vám vzpomínky dlouho vydržely!

Na místě pak pilot a jeho posádka připraví balon ke startu. Do tohoto procesu se můžete zapojit, Vaše pomoc bude určitě vítaná.

A pak už si můžete jen vklidu užívat letu.

 

 

Kdy může horkovzdušný balón letět?

Let balónem se dá za příznivého počasí provozovat celoročně. Každé roční období má své kouzlo. Lety pořádáme brzy ráno a v podvečer mimo působení termického proudění. V zimních měsících se dá létat často i během dne.